O nás

Jsme mladá česká značka Idealform, která vznikla proto, aby svým zákazníkům nabídla autorské designové výrobky se svým vlastním rukopisem.

V naší nabídce postupně naleznete kategorie těchto výrobků: designové dekorace do interiéru, svítidla a nábytek. Všechny tyto produkty pro vás ( a s láskou) navrhujeme zcela sami. Každý náš výrobek si projde všemi nezbytnými fázemi - od skicování přes důkladné rešerše nabídky trhu po nejnáročnější fázi - prototypování. V neposlední řadě přijde i na navrhování vlastního balení. Jelikož chceme podporovat tuzemskou výrobu, prototypujeme a vyrábíme ve spolupráci s ryze českými firmami a řemeslníky. Kvalita zpracování je pro nás na prvním místě. Naše dodavatele a výrobce si proto pečlivě vybíráme, abychom byli s konečným výsledkem opravdu spokojeni. Můžeme říci, že v tomto ohledu jsme tak trochu puntičkáři, ale pevně věříme, že tyto hodnoty oceníte hlavně vy - naši zákazníci.

 

O_nas_2_1920x670

 

A kdože za značkou Idealform vlastně stojí? Mimo několika řemeslníků a výrobců, kteří pro vás naše produkty vyrábějí, je to hlavně produktová a interiérová designérka Lucie Máderová.

Lucie vystudovala fakultu architektury ČVUT, kde získala ve studijním oboru Průmyslový design titul MgA. Již během studiích obdržela i několik ocenění, například Cenu prof. Jindřicha Halabaly 2018 - Ocenění v kategorii Design nábytku, nebo cenu Olověný Dušan 2018 v kategorii Design. Po ukončení vysoké školy pracovala Lucie ve dvou studiích interiérového designu a od roku 2021 se tomuto oboru začala věnovat samostatně. A právě v tomto období se začala formovat i první vážná myšlenka na navrhování autorských produktů pod vlastní značkou. A tak, po několika měsících neutuchající práce, můžete číst tyto řádky na našem vlastním e-shopu. 

Naším prvním produktem je kolekce plakátů Light&Shadows. Dále pro vás prototypujeme stolní lampičky a navrhujeme i první kousky nábytku.

A jaké bude další pokračování příběhu naší značky? To bude záležet jen na vás! 

Za značku Idealform  podpis_lucie

 
 
 
Zpět do obchodu