Light&Shadows collection

Plakáty kolekce Light&Shadows jsou jedny z prvních produktů, které můžete na našem e-shopu zakoupit. Plakáty jsou navrženy ve čtyřech barevných provedeních - teplých tónech cihlové, béžové, neutrální šedé a motiv Light scenery v provedení černobílé. Jakákoliv libovolná kombinace těchto barev by měla v interiéru působit jemným a harmonickým dojmem. Motivem plakátů jsou tvary, které jsou inspirovány architekturou, konkrétně určitými detaily staveb, jako jsou okna, otvory, výklenky a různé niky. Plakáty jsou navrženy jako vizuálně decentní prvek, který podtrhne, nebo doplní celkovou atmosféru ve vašem interiéru.

1 Moodboard_Light&Shadows_web

 

Barevná paleta kolekce se nese v duchu hřejivých pastelových tónů - cihlové a béžové, které doplňuje neutrální světle šedá a černobílá. Pastelové barvy můžeme popsat jako jemné, uklidňující a harmonické. Vznikají zjemněním klasických odstínů bílou, nebo šedou barvou. Pokud nejste zrovna zastánci sytých a výrazných barev a nebo vašemu interiéru dominují bílé stěny, budou plakáty kolekce Light&Shadows tím pravým, co váš prostor barevně oživí. Jelikož se dá vybraná barevná paleta výborně kombinovat i se světlým, nebo tmavým dřevem, doporučujeme plakáty zarámovat do dřevěných rámů.2 Moodboard_Light&Shadows_web

3 Moodboard_Light&Shadows_web

4 Moodboard_Light&Shadows_web

5 Moodboard_Light&Shadows_web 

Až spatří světlo světa naše další produkty, zjistíte, že se při jejich navrhování snažíme držet jednoduchosti, tvarové střídmosti a celkově minimalistického pojetí. Nejinak tomu bylo i při návrhu této kolekce. Jedním z našich kritérií je udržovat tvarovou a vizuální střídmost i v interiéru. Motivem plakátů jsou tvary, které jsou inspirovány architekturou, konkrétně určitými detaily staveb, jako jsou okna, otvory, výklenky a různé niky. Tyto prvky jsou v abstraktním pojetí, pomocí světla a stínů, přeneseny na pomyslné plátno, kde se jemnými gradienty vykreslují.

6 Moodboard_Light&Shadows_web

7 Moodboard_Light&Shadows_web

8 Moodboard_Light&Shadows_web

9 Moodboard_Light&Shadows_web

10 Moodboard_Light&Shadows_web

 

Jelikož jste se ve čtení dostali až k těmto řádkům, pevně věříme, že jste stejní milovníci designu tak jako my. Pokud tedy hledáte něco, co oživí váš interiér kapkou něčím originálním, doufáme, že si z naší kolekce určitě vyberete. V nabídce naleznete plakáty ve třech velikostech a ve čtyřech barevných provedeních - Smokey taupe, Terracotta, Silver grey a Monochrome. Budeme rádi, když nás a naší tvorbu, podpoříte svým nákupem!

Plakáty kolekce Light&Shadows můžete zakoupit zde.

Zpět do obchodu