Reklamace, vrácení a výměna zboží

Objevila se na doručeném výrobku nějaká vada, nelíbí se vám jeho barva, nebo jste si nákup jednoduše rozmysleli? Nevadí, vaše spokojenost je pro nás na prvním místě. Všechny reklamace, výměny a vratky se budeme snažit vyřídit co nejdříve. Celý proces urychlíte, když se budete držet následujících pokynů. Upozorňujeme, že veškerá komunikace s námi probíhá pouze telefonickou, nebo elektronickou cestou. Zboží neposílejte na adresu sídla společnosti, pouze na níže uvedenou adresu.

 

Reklamace zboží v záruční době

Na naše zboží se vztahuje záruka 24 měsíců. Chcete-li reklamovat některý z našich produktů pro vadu, která je uvedená v obchodních podmínkách, postupujte následovně:
 
1) Stáhněte si reklamační formulář na našich webových stránkách (přílohu č. 1) a vyplňte jej.
2) Formulář nám zašlete na emailovou adresu info@idealform.cz.
3) Reklamované zboží zašlete (nezasílejte na dobírku) na následující jméno a adresu: Lucie Máderová, Za Dvorem 2283, 250 01 Brandýs nad Labem - Stará Boleslav.
4) Doklady a účtenky o zaplacení dopravy si prosím uschovejte! Bude-li reklamace oprávněná, peníze za dopravu vám vrátíme :)
 
Do 3 dnů od obdržení reklamace Vám na e-mailovou adresu potvrdíme, že jsme reklamaci obdrželi, kdy jsme ji obdrželi a předpokládanou dobu trvání jejího vyřízení. Reklamaci se budeme však snažit vyřídit bez zbytečného odkladu, nejpozději do 30 dnů od jejího obdržení.
 

Vrácení zboží
 
Zakoupené zboží nám můžete ve lhůtě 14 dnů ode dne doručení (bez udání důvodu) vrátit následujícím způsobem:
 
1) Stáhněte si formulář pro odstoupení od smlouvy na našich webových stránkách (přílohu č. 2) a vyplňte jej. 
2) Formulář nám zašlete na emailovou adresu info@idealform.cz.
3) Zboží zašlete (nezasílejte na dobírku) na následující jméno a adresu: Lucie Máderová, Za Dvorem 2283, 250 01 Brandýs nad Labem - Stará Boleslav. Zboží nám prosím vracejte čisté, pokud možno včetně originálního obalu.
4) Doklady a účtenky o zaplacení dopravy si prosím uschovejte! Na vrácení ceny za dopravu máte nárok, a to ve výši odpovídající nejlevnějšímu nabízenému způsobu dodání zboží, který jsme pro dodání nabízeli.
 
V případě odstoupení od Smlouvy vám peníze vrátíme do 14 dnů ode dne účinnosti odstoupení na účet, ze kterého byla připsána, případně na účet zvolený ve formuláři. Peníze však nevrátíme dříve, než nám zboží dorazí či než prokážete, že došlo k jeho zaslání zpět - třeba potvrzením o zaplacení dopravy.
 
Výměna zboží
 
Výměnu zboží provádíme následovně - proveďte vratku zboží viz. pokyny Vrácení zboží a poté vytvořte novou objednávku.
 
 
Celé znění ohledně reklamace zboží a odstoupení od smlouvy naleznete v našich Obchodních podmínkách - zde

 

Zpět do obchodu